<<  Firma Profili  >>

 

GÖZDE DÖŞEME; 1990 yılından günümüze Konya'da Koltuk takımları, Kanepeler ve Oturma gruplarının döşenmesi alanında faaliyet göstermektedir.

 

Mekanlarınızın zarafeti ve güzelliği için yeniliğini ve görünüm güzelliğini kaybetmiş, Koltuk takımları, Kanepeler ve Oturma gruplarınıza yepyeni bir görünüm kazandırmanın yanında, günümüz modasına uygun renk ve desenlerdeki kumaşlar döşeme ve yenileme yapmaktadır.

 

Yenilemesi yapılacak Koltuk takımı, Kanepe, Çekyat ve Oturma grubunuz bir telefonla evinizden ücretsiz olarak alınıp, yenilemesinin bitimine müteakip olarak yine ücretsiz olarak evinize teslim edilmektedir.

 

Firmamızdan; ücretsiz olarak yenilemesi yapılacak olan mobilyanız için fiyatlandırma talebinde bulunabilirsiniz.

 

Firmamız;

 

Artık eskidiğini değiştirilmesi gerektiğini düşündüğünüz mobilyalarınıza ekonomik ve hızlı çözümler sunmaktadır. Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket etmekte olan firmamız, hizmet ve ürün kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

 

Günümüzün modası haline gelen deri kumaşlarla döşeme ve yenileme firmamızın en sık yapmış olduğu döşeme şekillerinin başında gelmektedir.

 

GÖZDE DÖŞEME ; Müşteri memnuniyeti ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile siz değerli müşterilerine hizmetine devam etmektedir. Sizleri de müşterilerimizin arasında görmek arzusunda olduğumuzu belirtiyor, Saygılar sunuyoruz.

 
Gözde Döşeme
Döşeme Atölyesi